Candle Energy Saving Lamp
RM0.00
E14, E27
Additional information
| Dimensions | 3.5 × 13.5 cm |
|---|---|
| Packing (pieces per carton) | 40 |
| Colour | 6700K Daylight |
| Power (watts) | 11W |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Input Frequency | 50/60Hz |
| Lifetime (hours) | 6000 |
| Fitting/Cap | E14, E27 |
| Shell material | PBT |





