LEMAX 4′ Double LED Casing
4 Feet LED casing
High quality and reliable casing
Solid metal casing with reflector for brighter performance
Additional information
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Packing (pieces per carton) | 25 |
| Size | 4 Feet |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Input Frequency | 50Hz |
| Dimmable | No |
| Shell material | Metal |
| Shell colour | White |





