LEMAX DC12V E27 Light Bulb
RM0.00
9W
Bulb only or Complete Set
Additional information
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Packing (pieces per carton) | 60 |
| Colour | 6400K Daylight |
| Power (watts) | 9W |
| Voltage (V) | AC85-265V |
| Input Frequency | 50Hz |
| Beam angle | 180° |
| Lumen | 70lm/W |
| Lifetime (hours) | 8000 |
| Power efficiency | 85% |
| Dimmable | No |
| CRI | ≥70Ra |
| IP Rating | IP44 |
| Shell material | Polycarbonate |
| Shell colour | White |
| Fitting/Cap | E27 |






