LEMAX Electronic Fitting (Slim Type)
RM0.00
18W
Additional information
| Weight | 0185-0.37 kg |
|---|---|
| Dimensions | N/A |
| Packing (pieces per carton) | 30 |
| Power (watts) | 18W |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Input Frequency | 50Hz |
| Dimmable | No |
| Shell material | Iron |
| Shell colour | White |





