LEMAX LED Ceiling Light
7W, 12W
Additional information
| Packing (pieces per carton) | 80 |
|---|---|
| Colour | 6400K Daylight |
| Power (watts) | 3W |
| Voltage (V) | AC85-265V |
| Input Frequency | 50/60Hz |
| Beam angle | 120°, 180° |
| Lumen | 55lm/W |
| Dimmable | No |
| CRI | ≥70Ra |
| Shell colour | Silver |





