LEMAX T-Adaptor with Switch (SIRIM) (3 Way, 4 Way)
RM0.00
3 sockets, 4 sockets
100% SIRIM certified
Additional information
| Sockets | 3, 4 |
|---|---|
| Voltage (V) | 250V |
| Current (Amp) | 13 |
| Power (watts) | 3250W |
| Input Frequency | 50Hz |
| Light Indicator | Yes |
| Shell material | Polypropylene |
| Base material | Copper |
| Shell colour | White |
| Packing (pieces per carton) | 36 |





