Description
Product code
11W Daylight – 415091
11W Daylight – 415092
15W Warm White – 415093
15W Warm White – 415094
Packing (per carton)
11W Daylight – 40 pcs
11W Daylight – 40 pcs
15W Warm White – 40 pcs
15W Warm White – 40 pcs
11W Daylight – 415091
11W Daylight – 415092
15W Warm White – 415093
15W Warm White – 415094
11W Daylight – 40 pcs
11W Daylight – 40 pcs
15W Warm White – 40 pcs
15W Warm White – 40 pcs
| Dimensions | 3.5 × 13.5 cm |
|---|---|
| Packing (pieces per carton) | 40 |
| Power (watts) | 11W, 15W |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Input Frequency | 50/60Hz |
| Colour | 2700K Warm White, 6700K Daylight |
| Lifetime (hours) | 6000 |
| Fitting/Cap | E14 |
| Shell material | PBT |



