LEMAX T4 Lighting Fixture
T4
6W, 8W, 10W, 12W, 16W, 20W, 22W,24W, 26W, 28W
Available in tube only, fixture only, or complete set.
Colour options: Daylight, Warm White, Blue
Additional information
| Packing (pieces per carton) | 100 |
|---|---|
| Power (watts) | 6W, 8W, 12W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W |
| Voltage (V) | AC220-240V |
| Input Frequency | 50Hz |
| Dimmable | No |
| Colour | 2700K Warm White, 6700K Daylight, Blue |
| Shell colour | White |
| Shell material | Aluminium |





