LEMAX LED COB 3U Lamp
RM0.00
10W
Additional information
| Weight | .058 kg |
|---|---|
| Packing (pieces per carton) | 100 |
| Colour | 3000K Warm White, 6400K Daylight |
| Power (watts) | 10W |
| Voltage (V) | AC85-265V |
| Input Frequency | 50/60Hz |
| Power efficiency | 85% |
| Lumen | 70-80lm/W |
| Lifetime (hours) | 8000 |
| Dimmable | No |
| CRI | ≥70Ra |
| Shell material | Polycarbonate |
| Shell colour | White |
| Fitting/Cap | E27 |





