LEMAX LED Flame Bulb
RM0.00
3W
Additional information
| Dimensions | 3.5 × 13.5 cm |
|---|---|
| Packing (pieces per carton) | 72 |
| Colour | 3000K Warm White, 6400K Daylight |
| Power (watts) | 3W |
| Voltage (V) | AC85-265V |
| Current (Amp) | 0.1 |
| Input Frequency | 50/60Hz |
| Beam angle | 360° |
| Lumen | 70lm/W |
| Dimmable | No |
| CRI | ≥70Ra |
| IP Rating | IP44 |
| Shell material | Aluminium alloy |
| Shell colour | Silver |





