LEMAX LED Spot Light
RM0.00
3W
Additional information
| Weight | 0.044 kg |
|---|---|
| Packing (pieces per carton) | 100 |
| Colour | 3000K Warm White, 4000k Cool White |
| Power (watts) | 3W |
| Voltage (V) | AC85-265V |
| Current (Amp) | 0.26 |
| Input Frequency | 50/60Hz |
| Beam angle | 30° |
| Lumen | 75lm/W |
| Number of LEDs | COB |
| Dimmable | No |
| Mounting | Recessed |
| CRI | ≥80Ra |
| Lifetime (hours) | 10000 |
| IP Rating | IP20 |
| Shell colour | White |







